خدمات تاورکرین

 در تاورکرین

خدمات تاورکرین

خدمات تاورکرین ، شرکت ایران تاورکرین با هدف تجهیز ماشین آلات صنعتی و ساختمانی بر پایه ی تامین و ارائه خدمات تاورکرین ها شکل گرفت، این مجموعه کوشیده در طول سالیان خدماترسانی در زمینه ی این غول های آهنی را با بالاترین کیفیت انجام دهد. در حال حاضر خدمات مرتبط با تاورکرین ها را به صورت زیر ارائه می دهد:

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسانی مجرب و همین طور انواع تاورکرین ها، اقدام به خرید و فروش تاورکرین ها می کند. شرکت ما تلاش می کند تا با ارائه منصفانه ترین قیمت ها و شفافیت در معامله، بهترین شرایط را برای شما مشتریان عزیز فراهم کند.

خدمات تاورکرین

خدمات تاورکرین

بسیاری از پیمانکاران پروژه ها می کوشند تا به جای خرید تاورکرین ها ، این تجهیزات را متناسب با پروژه، از شرکت ها اجاره کنند.
اجاره یا خرید تاورکرین بیش از اینکه به بحث فنی مربوط باشد، به استراتژی های مالی گروه پیمانکاری وابسته است.

همان طور که وسیله ی نقلیه شخصی خود را برای تعویض روغن به مراکز سرویس میبریم. لازم است تا تاورکرین را به عنوان یک دستگاه مکانیکی برای رفع عیوب حاصله احتمالی و همین طور روغن کاری، سرویس نمایید. کارشناسان با تجربه ی ما شما را در این مسیر همراهی خواهند کرد.

  • تعمیر تاورکرین

هر وسیله ای ممکن است در اثر استفاده اشتباه و یا هر عامل بیرونی ای دچار نقص در عملکرد شود. در این مواقع نیاز به یک تعمیرکار ماهر برای رفع این مشکلات لازم است. از جمله دیگر خدمات ایران تاورکرین داشتن مکانیک های با تجربه در زمینه ی تاورکرین ها می باشد.

  • قیمت گذاری

از خدمات تاورکرین دیگر شرکت می توان به قیمت گذاری تاورکرین های دست دوم اشاره کرد. همان طور که می دانید ارزش یک تاورکرین به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد که توضیح آن در این مقوله نمی گنجد. اگر قصد فروش تاورکرین خود را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با حضور در محل، تاورکرین شما را قیمت گذاری کنند. برخی دیگر از خدمات تاور کرین میتوان به آسانسور کارگاهی نیز اشاره کرد.

بازدید و تعمیر قطعات تاور کرین

تمامی کارفرمایان پروژه های عمرانی می توانند از شرکت های معتبر، تاور کرین خریده و یا اجاره کنند.
هنگامی که شما از شرکتی این دستگاه را خرید یا اجاره می کنید، پس از آن هم می توانید از همان شرکت خدمات مربوطه را دریافت کرده و هم میتوان از سایر شرکت ها این خدمات را درخواست کنید. این خدمات شامل تامین و فروش قطعات، نصب دستگاه، حمل و نقل دستگاه و تعمیرات دستگاه می شود. که تمامی شرکت های معتبر در این زمینه این خدمات را همراه با ضمانت ارائه می دهند.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره تلفنی کلیک کنید