ایران تاورکرین شرکت خصوصی در زمینه خرید و اجاره و فروش تاورکرین به همراه تولید آسانسور کارگاهی  به‌عنوان یک شرکت خصوصی جهت توسعه و تعالی رهنمون و بیش از پیش بخشی از دغدغه‌های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه‌گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش‌های بسیار همراه بوده است اما هدف کارآفرینی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم مهم‌ترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه‌های اقتصادی مدنظر قرارگرفته است.

ایران تاورکرین با سالها سابقه در زمینه تجهیز کارگاهها و تعمیر تجهیزات و قطعات مرتبط، افتخار دارد تا با تکیه بر دانش تیم کارشناسی و تجربه و شناخت تیم مدیریتی خود امروزه کلیه خدمات اعم از خرید و فروش تاورکرین و بالابرهای کارگاهی و ساختمانی را برای پیمانکاران و صاحبان پروژه فراهم کند.
خرید و فروش انواع بالابرها با بهترین قیمت و مطمئنترین کیفیت، اجاره سیستم های بروز بچینگ و آسانسور، تعمیرات توسط مجربترین و بروزترین کارشناسان، سرویس دوره ای تجهیزات از جمله مهم ترین خدمات ایران تاورکرین می باشد.

از دیگر خدمات گروه ایران تاورکرین نصب و راه اندازی سیستم ها می باشد.
اغلب آسانسورهای کارگاهی و بالابرهای صنعتی و تاورکرین ها به صورت برجا اجرا می شوند، به همین دلیل است که نصب صحیح این تجهیزات برای جلوگیری از بروز حادثه و همین طور بدست آوردن بهترین نتیجه از مکان و نوع نصب، تجربه بسیاری لازم می باشد.

تولید سکشن

تولید و ساخت انواع سکشن

اجاره تاورکرین

اجاره روزانه  تاورکرین

فروش تاورکرین

فروش تاورکرین های با کیفیت

خرید تاورکرین

تاورکرین های شمارا خریداریم

آسانسور کارگاهی

ساخت و تولید آسانسورهای صنعتی

سرویس و نگهداری تاور کرین

پشتیبانی و خدمات نگهداری تاورکرین

تعمیر قطعات

تعمیر قطعات تاورکرین با بهترین نیروها

نصب تاورکرین

نصب تاورکرین با خدمات و پشتیبانی

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره تلفنی کلیک کنید