مونتاژ تاورکرین

 در تاورکرین

مونتاژ تاورکرین

یکی از بحث های مهم در بکارگیری تاورکرین ها، مونتاژ تاورکرین می باشد. در عصر حاضر استفاده از تاورکرین ها به شدت رشد کرده است، چرا که پیشرفت صنعت و مدرنیته ، ساختمان ها را به سوی بلند مرتبه سازی و برج سازی پیش برده است.

در ادامه قصد داریم دلایل اهمیت نحوه ی اجرای تاورکرین ها را با هم بررسی کنیم. با ما همراه باشید:

انتخاب محل قرارگری تاورکرین

همانطور که می دانید تاورکرین ها برای جابجایی نیاز دارند تا در محل اولیه دمونتاژ شده، سپس در محل جدید پروژه مجددا مونتاژ شوند.
بنا بر این جابجایی این جرثقیل های برجی، پروسه ایست هزینه بر، در نتیجه باید در هنگام اجرای این تاورکرین ها نهایت دقت را در انتخاب محل قرارگیری به خرج داد.

محل قرارگیری تاورکرین باید به گونه ای انتخاب شود که تداخلی بین بازوی تاورکرین و ساختمان های مجاور محتمل نباشد. علاوه بر ساختمان های مجاور، عدم تداخل با سیم های برق نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

"<yoastmark

مونتاژ تاورکرین

اجرای تاورکرین ها باید توسط تیم متخصص انجام شود. چرا که هر گونه مشکل در تعادل تاورکرین می تواند خطرات و مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد. برای مونتاژ اولین قدم را می توان پایه تاورکرین در نظر گرفت؛ به طور کلی پایه تاورکرین به 3 طریق اجرا می گردد،

  • یا به صورت ثابت می باشد که پایه در فونداسیون ساختمان زده می شود.
  • یا به صورت ریلی می باشد که پایه بر روی ریل اجرا و در فونداسیون ساختمان قرار می گیرد
  • نوع آخر که خاصیت جابجایی بالاتری نیز دارد به این صورت است که پایه بر روی کالسکه نصب شده،
    سپس کالسکه به وسیله بلوک های سیمانی مهار می شود

پس از پایه به نوبت سکشن اصلی ، گردان و کله قندی ، بازوی تعادل و بازوی عامل اجرا می شوند.

خدمات مونتاژ و دمونتاژ ایران تاورکرین

ایران تاورکرین با استفاده از کارشناسان و هم چنین تیم اجرای مجرب و با سابقه، اقدام به ارائه خدمات مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین و آسانسور کارگاهی کرده است. با توجه به اهمیت موضوع مونتاژ تاورکرین برای جلوگیری از خطرات احتمالی جانی و مالی، از تیمی با تجربه جهت اجرای تاورکرین پروژه خود استفاده کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره تلفنی کلیک کنید