کرایه آسانسور کارگاهی

 در آسانسور کارگاهی

کرایه آسانسور کارگاهی

بسیاری از پیمانکاران که در روزهای محدودی از پروژه نیاز به بالابر دارند، ترجیح می دهند که کرایه آسانسور کارگاهی را انتخاب کنند.
این کار علاوه بر کاهش هزینه های اولیه، دغدغه ی سرویس و نگهداری این ادوات نسبتا پر خرج را نیز برای پیمانکار یا مجری پروژه از بین می برد.

در دنیای مدرن صنعت استفاده از آسانسور کارگاهی و کرایه آسانسور کارگاهی جایگاه خود را پیدا کرده است. در ساختمان های بلند به جای صعودهای زمانبر مصالح و نیروی انسانی، بکار گیری آسانسورهای کارگاهی گزینه ای مطلوبتر می باشد.
آسانسور های کارگاهی دسته بندی های مختلفی دارند که در ادامه به شرح کوتاهی در این زمینه خواهیم پرداخت.

مراحل کرایه آسانسور کارگاهی

مراحل کرایه آسانسور کارگاهی اصلا فرایند سختی نیست. کافی است با کارشناسان ایران تاورکرین تماس گرفته و تا کارشناسان ما اطلاعات لازم و کامل را در اختیار شما قرار دهند . کارشناسان تاورکرین در سریع ترین زمان ممکن از پروژه و یا کارگاه شما بازدید کرده و بهترین موقعیت برای نصب ، بهترین تناژ را با توجه به پروژه شما پیشنهاد می دهند.
نحوه دمونتاژ دستگاه، شکل قرار گرفتن دستگاه، نحوه باز شدن درب ها، نوع فنداسیون، میزان برق مصرفی، چگونگی نصب کمربند ها،  پس از اتمام کار موارد مهمی هستند که پیش از نصب باید به شما ارائه شود.

تقسیم بندی آسانسور کارگاهی بر اساس شیوه نصب

 • آسانسور کارگاهی ثابت

  هماین نوع بالابر برای استقرار در محل پروژه نیاز به چاهک دارد، همان طور که از نام آن پیدا است به صورت ثابت در محل پروژه احداث می گردد. آسانسورهای ثابت به سه دسته: آکاردئونی، زنجیری و جک مستقیم تقسیم بندی می شوند.

 • آسانسورکارگاهی سیار

  در این مدل برای استقرار نیازی به چاهک وجود ندارد و امکان حمل و نقل سریع بارزترین خصوصیت این بالابر می باشد. عموما این محصولات ظرفیت های کمتری نسبت به مدل ثابت دارند،
  تمیز کردن نما، نقاشی ساختمان ها و مکانهای مرتفع و این قبیل کارایی ها برای این آسانسور پیش بینی شده است.

کرایه آسانسور کارگاهی

کرایه آسانسور کارگاهی

تقسیم بندی بر اساس نوع بار

 • آسانسور ضد انفجار

  بسیاری از محیط های صنعتی انباشته از مواد و گازهای قابل اشتعال و انفجار می باشند.
  به همین جهت استفاده از تجهیزات ایمن برای این محیط ها بسیار اهمیت دارد. در این بالابرها احتمال جرقه و آتش در حد صفر می باشد.
  در کارگاه های صنایع پتروشیمی و نفت و گاز، در معادن زغال سنگ یا حتی انبار غلات که امکان احتراق بالا می باشد از این کابین ها استفاده می شود.

 • آسانسور پودری

  منظور جابجایی مواد پودری مانند ننمک و شکر و آرد می باشد. سیستم این بالابرها به کمک یک ماردون درون لوله عمل می کند،
  مهم ترین برتری این آسانسورها به انواع دیگر، به حداقل رساندن ایجاد گرد و غبار هنگام جابجایی می باشد.

 • آسانسور ساختمانی

  ایمنی یکی از مهم ترین پارامترها در این بالابرها می باشد.
  چرا که اینگونه بالابرها عموما هم برای حمل و نقل مصالح و تجهیزات مورد کاربرد می باشد،
  هم برای جابجایی افراد و نیروی انسانی در سطح پروژه. دارای کابین و درب می باشند و عموما دارای قابلیت جابجایی افقی و عمودی می باشند.

ایران تاور کرین بهترین مرجع شما برای آسانسور کارگاهی می باشد. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها و قیمت ها با ما تماس بگیرید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره تلفنی کلیک کنید